Olle Baertling seriegrafi

327762

OLLE BAERTLING (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad Baertling 134/300, daterad 1949-68, blad 2 ur sviten, färgserigrafi, bladstorlek 29,5x19 cm cm, oramad

Ett obetydligt veck i marginalen

Monter 5

Olle Baertling seriegrafi
Budhistorik (21 bud)
2022236
2022316
1 900
2022236
1 800
2022315
1 700
2022236
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.