Robert Benson oljemålning

327760

ROBERT BENSON (född 1939): "Flower-Bag", signerad och daterad R Benson 1987, olja på duk, ca 100 x 81 cm

Rum 9

Robert Benson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2011913
1 900
2010558
1 800

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.