Oscar Reuterswärd litografier

327757

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): (2) Omöjliga figurer, signerade Oscar Reuterswärd, 14/200 resp 85/230, färglitografier, ca 50x37,5 resp 55x37,5 cm

Rum 4

Oscar Reuterswärd litografier

Budhistorik (15 bud)
2022852
2022896
2022852
950
2022895
900
2022852
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.