Lockurnor empire

327756

URNOR med lock, 1 par, pläter, England, 1800-tal, empire, dekorhänklar i form av lejonmaskaroner, oval fot avslutad i kulfätter, höjd ca 26 cm

Slitage

Diverse

Monter 3

Lockurnor empire

Budhistorik (2 bud)

2007635
2 800
2007188

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.