Sideboard

327749

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, med tidningsställ, fanérat i mahogny, höjd ca 60, 160x36 cm

Bruksslitage

Rum 7

Sideboard

Budhistorik (6 bud)
2019109
2019032
2016839
450
2016575
2014896

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.