MÄssingsljusstakar

327748

LJUSSTAKAR, 1 par, barockstil, 1900-tal, mässing, klockad fot, höjd ca 22 cm

Bruksslitage

Metall, Belysning, Diverse

Monter 2

MÄssingsljusstakar

Budhistorik (12 bud)
2018954
1 700
2019024
1 600
2018954
1 300
2015799
2015799

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.