Anna Rosenbäck akryl

327747

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "Red on black 2", signerad och daterad A Rosenbäck -14, akryl, ca 80 x 60 cm

Fack 45

Anna Rosenbäck akryl

Budhistorik (10 bud)
2021603
2021090
2020982
2021089
2020982
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.