Anna Rosenbäck akryl

327743

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "Golden age", signerad och daterad A Rosenbäck -15, akryl, ca 80 x 100 cm

Fack 15

Anna Rosenbäck akryl

Budhistorik (5 bud)
2023278
1 600
2021241
2020728
2019279
2014564

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.