Derrière le Miroir

327740

DERRIÈRE LE MIROIR: (9) häften med färglitografier, no 27-28, 33, 137, 142, 144-146, 150, 154, 169, 197, år 1950-1972, ca 38x28 cm

Smärre slitage

Monter 5

Derrière le Miroir
Budhistorik (8 bud)
2022053
1 900
2022306
1 800
2022053
1 700
2022305
1 600
2022053

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.