Anna Rosenbäck blandteknik

327739

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "Game", signerad och daterad A Rosenbäck -14, blandteknik/akryl/imitationsguld/bladkoppar, ca 80 x 80 cm

Fack 15

Anna Rosenbäck blandteknik

Budhistorik (3 bud)

2022914
2022913
2009310

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.