Anna Rosenbäck blandteknik

327736

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "Gold City Red 16", signerad och daterad A Rosenbäck -14, blandteknik/akryl/imitationsguld, ca 80 x 80 cm

Fack 3

Anna Rosenbäck blandteknik

Budhistorik (2 bud)

2018847
700
2009303

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.