Lars Gösta Lundberg blandteknik

327735

LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): "Stängsel", signerad och daterad a tergo LG Lundberg 1976, blandteknik på duk, ca 54x65 cm,
Enligt uppgift delvis renoverad av konstnären år 2015

Rum 21

Budhistorik (11 bud)
2021655
5 800
2021653
5 600
2021649
5 400
2015338
5 200
2013232
5 000

Slutpris SEK:
5 800
553 EUR, 622 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.