Indudstridesign lampa

327690

LASTRUMSLAMPA, 1900-talets första hälft, koppar, invändigt vitemaljerad, 6 ljuspunkter, höjd 30, diameter ca 43 cm

Ej funktionstestad, emaljskador

Diverse, Nautica/Technica, Belysning

Rum 7

Indudstridesign lampa

Budhistorik (18 bud)
2025011
3 400
2024968
3 200
2025002
3 200
2024968
2024998
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.