Frances von Koch oljemålning

327678

FRANCES VON KOCH (Wachtmeister) tillskriven, 1800-tal, motiv från Skärva herrgård Blekinge, olja på duk, osignerad, text a tergo, 38x44 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 4

Frances von Koch oljemålning

Budhistorik (15 bud)
2021182
2021180
2021159
2021175
2021159
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.