Frances von Koch oljemålning

327675

FRANCES VON KOCH (Wachtmeister) tillskriven,1800-tal, porträtt föreställande Agathe von Koch född Wrede, olja på duk, osignerad, text a tergo, 55x46 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Frances von Koch oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2014573
2007022
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.