Fåtölj Dux

327665

DUX, fåtölj, Ljung Industrier, 1950/60-tal, stomme i ek, blommig klädsel, sitthöjd ca 40 cm

Delvis torkad stoppning, stomme med smärre ytskador

Rum 8

Fåtölj Dux

Budhistorik (4 bud)

2021014
450
2017408
2011640
2008913

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.