Rölakan

327663

RÖLAKAN, signerad ES, 198x133 cm

Fläckar skador

Mattor/Textilier

Rum 10

Rölakan

Budhistorik (6 bud)
2027528
500
2027343
450
2027525
450
2027343
2026039

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.