Alice Lund rölakan

327661

ALICE LUND, rölakan, tillskriven, 1930/40-tal, signerad AL ca 203x132 cm

Skadade fransar, fläckar

Mattor/Textilier

Rum 10

Alice Lund rölakan

Budhistorik (1 bud)

2026703
2015-09-18 13:26:15
1 800

2015-09-18 kl 20:15
Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.