Bokhylla i teak

327659

BOKHYLLA, stämplad Svenska Möbelfabrikerna, 1950/60-tal, underdel och hyllsektion, teak, ben med mässingshylsor, höjd ca 161, 120x40,5 cm

Omfattande fanérskador vid övre klaffens kant

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Bokhylla i teak

Budhistorik (1 bud)

2008842
2015-09-09 11:21:34

2015-09-15 kl 20:27
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.