Nadezda Streltsova oljemålning

327644

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, olja på duk, ca 60 x40 cm

Rum 12

Budhistorik (19 bud)
2020533
8 400
2021087
8 200
2020533
6 800
2021037
6 600
2020533
6 400

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.