Rakspegel

327642

RAKSPEGEL, 1800-tal, valnöt, låda i sargen,
2 ljushållare, höjd 164 cm

ej ursprungligen sammanhörande, skador

Rum 4

Rakspegel

Budhistorik (14 bud)
2020905
2016069
2020900
2016069
950
2020897
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.