Ulla Kraitz oljemålning

327638

ULLA KRAITZ (född 1936): Utan titel, signerad och daterad U Kraitz -65, olja på duk, 100 x 100 cm

Fack 42

Ulla Kraitz oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2020492
4 400
2018606
4 200
2020487
2018606
3 200
2020484

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.