Väggbord bemålat

327633

VÄGGBORD, 1800-talets slut, bemålat, marmorerad skiva, förgylld dekor, fötter i form av lejontassar samt ben i form av fabeldjur, höjd 80, 60 x 34 cm

Slitage och färgbortfall

Rum 7

Väggbord bemålat
Budhistorik (27 bud)
2019782
6 800
2019776
6 600
2019776
6 200
2019770
6 000
2019770
5 600

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.