Lasse Åberg Flygande hund

327630

LASSE ÅBERG (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", signerade och numrerade, färglitografier, 44x59 cm vardera (bladstorlek); oramade

Rum 4

Lasse Åberg Flygande hund

Budhistorik (9 bud)
2019434
1 600
2015444
2015444
2008520
2015290

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.