Glasservis

327626

GLASSERVISDELAR, udda, bestående av: vinglas, champagneglas, dry martiniglas, höjd ca 9-18 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Enstaka nagg kan förekomma

Glas, Dricksglas

Rum 14

Glasservis

Budhistorik

2015-09-15 kl 15:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.