Matservis

327614

MATSERVIS, 67 dlr, 1900-talets början, bestående av: 23 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 9+4 assietter, terrin med lock, 2 skålar, 4 uppläggningsfat

Missfärgningar, enstaka nagg kan förekomma

Keramik/Porslin, Matserviser, kaffeserviser

Monter 2

Matservis

Budhistorik (13 bud)
2020207
2020075
2020073
950
2020072
900
2020071
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.