Sideboard 1920/30-tal

327602

SIDEBOARD, 1920/30-tal, delvis fanérat i björk, beslag i mässing, skulpterade svärtade detaljer, höjd ca 82, 168x57 cm

Nyckel finns, ytskador

Rum 8

Sideboard 1920/30-tal

Budhistorik (10 bud)
2020887
2020885
1 600
2020882
2020880
700
2018196
650

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.