Soffbord Svenska Möbelfabriken

327598

SVENSKA MÖBELFABRIKEN, soffbord, 1900-talets andr ahälft, skiva i teak, stämpelmärkning, höjd ca 42, 170x48 cm

Ytskador

Rum 21

Budhistorik (2 bud)

2007686
2007020

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.