Soffa 1950/60-tal

327596

SOFFA, 1950/60-tal, delvis björk, sitthöjd 45, längd 134 cm

Slitage

Rum 3

Soffa 1950/60-tal

Budhistorik (12 bud)
2020321
3 200
2018254
2013140
2 800
2007793
2 600
2013139
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.