Gunnar Hållander oljemålning

327593

GUNNAR HÅLLANDER (1915-80): "Vita Petunior" 1964, signerad Hållander, olja på pannå, 42x46 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Gunnar Hållander oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2030771
2015-09-20 10:39:10

2015-09-20 kl 11:04
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.