Lars Pirak akvarell

327587

LARS PIRAK (1932-2008): Ren, signerad och daterad Lars Pirak 1986, akvarell, 40x50 cm

Fack 37

Lars Pirak akvarell

Budhistorik (8 bud)
2017870
2017326
1 400
2015147
1 300
2014819
2009460

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.