Knut Fägersköld oljemålning

327584

KNUT FÄGERSKÖLD (1840-1912): Landskap med fors, signerad och daterad 05, olja på pannå, 32x48 cm

fläckar

Konst, Äldre måleri

Fack 10

Knut Fägersköld oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2014366
2015-09-12 16:58:17

2015-09-15 kl 11:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.