Kurt Ullberger oljemålning

327558

KURT ULLBERGER (1919-2008): Blommande syrener, motiv från Gotland, signerad och daterad K Ullberger -87, olja på duk, ca 73 x 100 cm

Fack 42

Kurt Ullberger oljemålning

Budhistorik (14 bud)
2016850
2 400
2015793
2008475
2008176
1 900
2008176
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.