Kurt Ullberger oljemålning

327556

KURT ULLBERGER (1919-2008): Motiv från Gotland, signerad och daterad K Ullberger -83, olja på duk, 101 x 81 cm

Fack 48

Kurt Ullberger oljemålning

Budhistorik (27 bud)
2021150
2 800
2021141
2 600
2021133
2 400
2021106
2021129

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.