Kannor och tallrikar

327555

KANNA, 2 st, TALLRIKAR, 2 st., tenn, 1700-1800-tal, bär datering, bl.a. Norrköping, Arboga

Skador, slitage

Metall, Tenn

Monter 3

Kannor och tallrikar

Budhistorik (7 bud)
2038484
700
2037822
650
2025709
600
2024986
550
2025708
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.