John-E Franzén, Chief

327552

JOHN-E FRANZÉN (född 1942): Indien Chief,
daterad och numrerad JEF 1995, färglitografi, 245/250, 44x54 cm

Rum 22

John-E Franzén, Chief
Budhistorik (5 bud)
2028825
2028821
1 600
2028336
1 300
2028182
2027869

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.