Bengt Lindström litografi

327550

BENGT LINDSTRÖM (född 1925): signerad Lindström med dedikation, 92/99, färglitografi, 76x56 cm; oramad

Smärre pappersväck, nålad i kanterna

Rum 4

Bengt Lindström litografi

Budhistorik (12 bud)
2026218
850
2026414
2026218
750
2026413
700
2026218
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.