Karmstolar stolar nyrokoko

327548

KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 4 st, 1900-talets början, rokokostil, skulpterad dekor, hjultrissor, djuphäftade

Smärre slitage, klädsel med fläckar, skador

Rum 6

Karmstolar stolar nyrokoko

Budhistorik (22 bud)
2019492
2 600
2019235
2 400
2019489
2019235
2019488
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.