E Holden oljemålning

327545

E HOLDEN (England, 1800-tal): Hästfora, signerad E Holden, olja på duk, ca 61 x 107 cm

Lagning

Konst, Äldre måleri

Rum 4

E Holden oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2018672
7 000
2018671
6 200
2018670
5 600
2007471

Slutpris SEK:
7 000
668 EUR, 751 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.