Gustave Guillaumet oljemålning

327543

GUSTAVE GUILLAUMET (1840-1887): Strandbild, signerad G Guillaumet, olja på duk, ca 28 x 34 cm

Lagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (13 bud)
2020215
2020182
2 800
2020114
2 600
2019954
2 400
2019888

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.