Inge Schiöler färglitografi

327536

INGE SCHIÖLER (1908-1971): Kustmotiv, signerad Inge Schiöler, färglitografi, numrerad 111/170, 63x72 cm

Inge Schiöler färglitografi
Budhistorik (17 bud)
2019750
2015916
2 800
2015916
2017561
2015916
1 700

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.