Stolar jugend

327530

STOLAR, omkring 1900, jugend, valnöt, ryggbrickan med stiliserad intarsiadekor av blommor, stoppade sitsar med brun skinnklädsel, sitthöjd ca

Klädsekn med slitage o skador, ytskador

Rum 6

Stolar jugend

Budhistorik (7 bud)
2019565
2 800
2013847
2 600
2013845
2 400
2013844
2013843

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.