Anders Palmér Stockholm

327520

ANDERS PALMÉR (född 1958): Norrmälarstrand med Stadshuset, signerad Palmér, olja på duk, 130x131 cm

Rum 20

Anders Palmér Stockholm

Budhistorik (17 bud)
2020926
7 400
2020920
7 200
2020913
7 000
2020911
6 800
2020907
6 600

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.