Reinhold Ljunggren blandteknik

327517

REINHOLD LJUNGGREN (född 1920-2006): "Bokö", Julaftons fyr, Trosa skärgård, signerad och daterad R. Ljunggren 47, akvarell blyerts och täckvitt, 16 x 21 cm

Budhistorik (7 bud)
2019728
2 600
2019726
2 400
2018316
2017833
2011237

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.