Rolf Weijburg

327516

ROLF WEIJBURG (Nederländerna, född 1952), "Ile de la Reunion", signerad och daterad 1988, färgetsning, 7/35, 33,5x49,5 cm

Fack 16

Rolf Weijburg
Budhistorik

2015-09-15 kl 20:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.