Golvlampa med avlastningsyta

327510

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, bonad björk, roterbart avlastningsbord med glasskiva, för 2 ljuspunkter, höjd ca 163 cm

Slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 12

Golvlampa med avlastningsyta

Budhistorik (19 bud)
2012091
1 600
2013777
2012091
1 300
2013776
2012091
950

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.