Chiffonjé nyrenässans

327507

CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérad i valnöt, förgyllda beslag, höjd ca 136, 90x50 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, senare beslag, enstaka listdelar saknas, smörre fanérskador o sprickor

Rum 5

Chiffonjé nyrenässans

Budhistorik (5 bud)
2014822
2004027
1 900
2009663
1 800
2004027
2000830
900

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.