Lennart Jirlow, olja

327503

LENNART JIRLOW (född 1936): I hamn, signerad Jirlow, olja på duk, 33 x 24 cm.

Lennart Jirlow, olja

Budhistorik (6 bud)
2020191
8 800
2018732
8 600
2017362
6 200
2013787
4 400
2013363
3 800

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
14 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.