Alf Olsson oljemålning

327498

ALF OLSSON (född 1925): Komposition, signerad och daterad Alf 69, olja på duk, ca 51x61 cm

Fack 19

Alf Olsson oljemålning

Budhistorik (18 bud)
2020751
2 400
2020744
2020749
2020744
1 900
2020740
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.