Matbord ek

327496

MATBORD, 19/2000-tal, ek, höjd ca 75, 180x84, 2 utdragsskivor vardera längd 50 cm medföljer

Ytskador

Rum 2

Matbord ek

Budhistorik (26 bud)
2015006
7 800
2015008
7 600
2015006
7 400
2014996
7 200
2014996
7 000

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.